Артисти колективу

 

Ольга
   Хормейстер, композитор та аранжувальник – Ольга Токар. Закінчила Луганський коледж культури і мистецтв за спеціальністю «хорове диригування», а також Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова. Маючи надзвичайний тембрально забарвлений голос, може заспівати як лагідну українську пісню, почуту ще в дитинстві від матері, колискову, так і веселу, жартівливу пісню, яка не залишить байдужим жодного слухача. Вона ніколи не забуває про українські пісні, обряди та традиції свого народу.
 
Андрій Попруга
   Андрій Попруга. З народною піснею познайомився у юнацтві, коли за пропозицією його матері, пішов подивитись, як співають в народному хорі при будинку культури. Прийшов, подивився та… залишився на три роки солістом цього колективу. Відтоді народна пісня завжди звучить ніжним лейтмотивом у його серці. Директор Театру Пісні «Джерела».
 
Інна  

   Інна Ніколова – закінчила Національний університет культури і мистецтв по класу народного співу. Має насичений за тембром альтовий голос. У неї болгарське коріння, тому вона захоплюється збиранням пісень слов’янських народів, паралельно вивчаючи їхні мови. Коли Інна співає, її наповнений пристрастю голос відкриває і наповнює серця слухачів безмежними почуттями. Інна неодноразово співала сольно разом з Театром Пісні «Джерела» на музичних фестивалях країни і її спів завжди доводив до слухача кожне слово, відкриваючи всю внутрішню красу пісні.
 
Алла
   Алла Царенко – закінчивши студію при Національному заслуженому академічному народному хорі ім. Г.Верьовки, пропрацювала там два роки. Також закінчила філологічний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Її голос завжди щиро бере за серце і хвилює своєю драматичною міццю та природньою красою. Маючи філологічну освіту, Алла захоплюється українською мовою, аналізує її, відшукуючи походження давно відомих слів.
 
Наталя
   Наталя Ніколова. Про Наталю можна сказати приблизно слідуюче: Україна має талант і ще який! При зрості сто вісімдесят три сантиметра і дуже яскравій зовнішності, Наталя наділена безцінним даром: голосом такої краси, що багато слухачів закохується чарівним виконанням сумних або веселих пісень. Наталя Ніколова з успіхом закінчила Київське обласне училище культури. Вона наймолодший член Театру Пісні Джерела, проте подає чималі надії у непростій вокальній справі. Обожнює виконувати пісні без супроводу, танцювати та читати книжки про кохання.
 
Вгору