Артисти Театру пісні DZHERELA

Джазова акапела, поєднання мелодій одних творів з текстами інших, оригінальні творчі експерименти – коли співають вони, ніхто навіть не зможе засумувати. А потужний драйв, щирість у спілкуванні із глядачем, професійне багатоголосся підтверджують, що цей гурт є одним з найкращих музичних гуртів України.

Але хто вони – ці талановиті співаки, що заряджають позитивом та незабутніми емоціями, посилають глядачеві сонцесяйні посмішки, щастя і радість?

Андрій Попруга
Директор гурту DZHERELA — Андрій Попруга. З народною піснею познайомився в юнацтві, коли за пропозицією його матері, пішов подивитись, як співають в народному хорі при будинку культури. Прийшов, подивився та… залишився на три роки солістом цього колективу. 
Був солістом-вокалістом Луганської філармонії,  київської хорової капели ім. Л. Ревуцького.
Директор Театру Пісні «Джерела».
Композитор. Автор багатьох пісень з репертуару гурту DZHERELA.
 
Ольга Токар
   Хормейстер, композитор та аранжувальник – Ольга Токар. Закінчила Луганський коледж культури і мистецтв за спеціальністю «хорове диригування», а також Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова. Маючи надзвичайний тембрально забарвлений голос, може заспівати як лагідну українську пісню, почуту ще в дитинстві від матері, колискову, так і веселу, жартівливу пісню, яка не залишить байдужим жодного слухача. Вона ніколи не забуває про українські пісні, обряди та традиції свого народу.
Окрім того, Ольга – відома ведуча українських свят. Щира, талановита, енергійна.
 
Катерина Музіпова  

   Катерина Музіпова – закінчила Національний університет культури і мистецтв по класу народного співу. 
Багато хто любить голос Катерини за насичені обертони нижнього вокального діапазону. Зокрема, в творі «Зорепад» теплі, низькі ноти її контральто завжди знаходять емоційні відгуки в серцях слухачів.

Також вона захоплюється танцями, хореографієй.

Катерина неодноразово співала сольно разом з Театром Пісні «Джерела» на музичних фестивалях країни і її спів завжди доводив до слухача кожне слово, відкриваючи всю внутрішню красу пісні.

 
Юлія Романенко
   Юлія Романенко – народилася та зробила перші кроки в м. Запоріжжя. З дитинства була солісткою хорових аматорських гуртів та ансамблів. Також любила танцювати і паралельно з музикою займалася в хореографічних гуртках.
Закінчила школу мистецтв на «відмінно».
Далі продовжувала навчання в Києві. Вивчала народний спів у класі народної артистки Павлюченко П.Г.
Закінчила Київський Національний університет культури та мистецтв.
Лауреат конкурсів та фестивалів в 2006-2014 роках.
 
Ганна Хижняк
   Анна Хижняк. Наше чарівне фольклорне сопрано. Про Ганнусю можна сказати приблизно слідуюче: Україна має талант і ще який! Тендітний, чарівний голос, який забарвлює наш гурт своїм неповторним фольклорним тембром. Голос такої краси, що багато слухачів закохується аутентичним виконанням сумних або веселих народних пісень. Ганна Хижняк з успіхом закінчила Київське обласне училище культури. Вона наймолодший член Театру Пісні Джерела, проте подає чималі надії у непростій вокальній справі. Обожнює виконувати пісні без супроводу, танцювати та читати книжки про кохання.
 

Український музичний квінтет Театр пісні DZHERELA давно відомий як гурт, який неперевершено професійно виконує українські народні пісні. Найвідоміші твори звучать у нього завжди щиро, цікаво, натхненно. Та багато хто з поціновувачів українського співу знає Театр пісні DZHERELA як виконавців-новаторів, котрі виходять за межі звичних музичних форм.

Театр пісні Джерела в телепроекті Х-фактор

Театр пісні DZHERELA живе на сценах України більше 12-ти років. П`ять талановитих артистів: Андрій Попруга, Ольга Токар, Катерина Музіпова, Юлія Романенко та Анна Хижняк – дарують глядачеві драйвовий настрій та життєдайний запал молодості.

В арсеналі квінтету вже більше сотні музичних творів, декілька комплектів яскравих сценічних костюмів, незліченні поїздки, концерти та фестивалі, кліпи, участь у популярних телепроектах.

Театр пісні Джерела селфі на концерті

Українські пісні у виконанні артистів Театру пісні DZHERELA лунали в багатьох країнах світу, навіть у таких екзотичних, як Єгипет, Ізраїль, Азербайджан! На днях Гімн України, заспіваний ними біля Піраміди Хеопса, зробив реальний вибух у мережі Фейсбук , а участь в телепроекті «Х-Фактор» із дуже несподіваною для «українського народного гурту» піснею, довів, що «Джерела» безумовно вважаються ведучим музичним колективом України, на який рівняються, якого варто наслідувати.

Театр пісні Джерела - концерт в Олешках

І дійсно, пісні з репертуару квінтету давно співають на всіх теренах нашої країни, на сценах багатьох будинків культури. Мабуть тому щодня на електронну адресу надходять листи від музичних гуртів, з проханнями поділитися нотами та аранжуваннями.

Театр пісні Джерела - концерт в Ізраілі

А під час концертів Театру пісні DZHERELA лунають найкращі українські народні пісні, потужний драйв сучасних творів в оригінальних обробках, багато інтерактиву, спілкування з глядачем. Дві години концерту сприймаються як один яскравий, емоційний вибух музики, слова, щирості та емоційного задоволення цим чудовим мистецтвом.

До зустрічі на концертах, друзі!

 

Вгору