ЗАМОВИТИ ВИСТУП
+38(066)28-32-611
Facebook  YouTube

Замовити артистів на ювілей

Театр пісні «Джерела» вже давно і з успіхом дарує свою творчість на приватних заходах. Ми виступаємо на весіллях, ювілеях, корпоративних вечірках та інших святах. Ми вибудовуємо святкову програму таким чином, що в ній звучать кращі веселі українські пісні, безліч інтерактиву, танцювальні кавер-версії зарубіжних хітів.

Зазвичай програму ми починаємо з українських пісень.


Наш гурт виходить у красивих стилізованих українських костюмах - це перший комплект костюмів. Український блок можна розбити (залежно від побажань замовника) на кілька виходів. В цілому він звучить близько тридцяти хвилин. У ньому, окрім українських народних пісень, йдуть номери-поздоровлення, звучить заздравна пісня, цікавий номер з косами.


Також на деяких піснях ми заводимо з гостями ювіляра великий хоровод. В цілому цей блок рясніє інтерактивом.


Другий блок - зарубіжні та російські кавер-версії. Тут звучать дуже танцювальні, оригінальні обробки відомих хітів. Артисти ансамблю виходять у другому комплекті костюмів - в естрадних ретро-костюмах. Всі бажаючі активно запрошуються на танцювальний майданчик.


Як правило, така загальна дискотека - кульмінація свята взагалі. Блок триває близько тридцяти-сорока хвилин. Його також за сценарієм можна розбити на два виходи.

Пропонуємо Вашій увазі декілька фотографій наших виступів на ювілеях

українські артисти на ювілеї
Українські стилізовані костюми: початок свята

українські пісні на ювілеї
Українські веселі пісні: запальні танці, інтерактив, хоровод

артісти на ювілей
Запальне виконання каверів зарубіжних хітів

тамада разом з артистами проводять ювілей
На ювілеї може бути дуже спекотно від запального настрою та динамічних пісень))

Зарубіжні хіти 80-х та 90-х

З питань організації виступу телефонуйте: +38 (066) 28-32-611


У репертуарі ансамблю є пісні інших творчих напрямків - купальські, угорські народні, новорічні пісні - що дає можливість змінити запропоновану схему на розсуд замовника або агентства.

Вверх