ЗАМОВИТИ ВИСТУП
+38(066)28-32-611
 
Facebook  YouTube

Акапельні українські пісні

У цьому розділі Ви можете прослухати українські народні пісні, що виконуються в стилі jazz acapella. Виконує український музичний гурт Театр Пісні «Джерела».

«Казала Солоха прийди, прийди»Маловідома, але дуже цікава українська пісня «Казала Солоха прийди, прийди». Ми зробили її як заказ для передачі Фольк-music.
«Туман яром»«Туман яром» - дуже популярна українська пісня, яку співають не тільки в багатьох регіонах нашої країни, але й в Росії, та Белорусії. Дуже багатий музичний матеріал сприяє появі різноманітних виконань.
«Пісня про матір»Відверто кажучи, це зовсім не народна пісня. Це авторська, відома пісня про найдорожче що є у людини. Але цей твір може певною мірою називатись народним, за справжню, безмірну людську любов до нього.
«Ой чий то кінь стоїть»Відома та улюблена багатьма шанувальниками українська пісня «Ой чий то кінь стоїть». Вона звучить скрізь, де є справжня українська душа - на концертах, майже на кожному застіллі, у кінострічках...
«Якби я мала крила орлині»Милозвучна, красива українська пісня, яка наповнена ліричним подихом натхнення. «Якби я мала крила орлині» - також не є надпопулярним твором, ала ж той, хто її почує вже ніколи не забуває.
«Із сиром пироги»Цю пісню знають майже усі. Жартівлива, весела українська пісня «Із сиром пироги».Вверх