Театр Пісні «Джерела»: сучасний український гурт DZHERELA

Театр Пісні «Джерела» — це сучасний український гурт, який працює у фольк-естрадному форматі. Колектив створено в 2004 році в м. Києві. До його складу входить п’ять талановитих, яскравих артистів.
Найкращі виступи та кліпи 2017-2021:

Колектив виконує українські народні пісні, кавер-версії популярних хітів, фольклорні пісні, а також джазові твори acapella. Пісні у виконанні Театра Пісні «Джерела» відомі як в Україні, так і за її межами.

Нова пісня та новий кліп «Вільні духом» – це пісня про український волелюбний народ, про наших воїнів, про всіх, хто боронить нашу землю і допомагає Україні перемогти!

Напрямок діяльності ансамблю — концерти, концертні заходи, участь у вечірках та виступи на приватних святах.

Скачати пісні

Фото артистів

     

Творчість ансамблю

Замовити на свято

Отже, якщо коротко: Театр Пісні «Джерела» — це яскраве незабутнє шоу, відомі авторські пісні, найкраще виконання українських народних та зарубіжніх пісень, ексклюзивні костюми, потужний світ та професійне сценічне світло, проведення майстер-классів та інтерактиву на приватних заходах.


 

Українські пісні — це яскраво та весело

Театр Пісні «Джерела» — один з відоміших українських гуртів, що виконує українські народні пісні в оригінальній манері. Деякі пісні ми виконуємо с запальною енергетикою, деякі — acapella.

 

Участь нашого колективу у будь-яких святкових заходах — концертах, корпоративних вечірках — це дійсно справжнє свято. Завдяки оригінальній концепціі творчості, детально продуманій програмі та професіоналізму артистів, свято набирає шалених обертів вже майже с самого початку і триває свій святковий темп до кінця заходу.

 

На Вас чекає захоплююча концертна програма, професійне ведення українських свят, найкращі пісні з нашого репертуару, рідкісні за красою голоси, веселі конкурси та забави, театралізована вистава.
 


Корпоративна вечірка:

  • концертна програма музичного колективу нараховує близько ста хвилин запальних пісень і танців;
  • використання головних радіомікрофонів дозволяє вільно рухатися сценою і спілкуватися зі слухачами;
  • співпраця народного ансамблю з відомими артистами і колективами країни зробить концерт незабутнім і епохальним;
  • неперевершена Кума Солоха та «веселі селяни» внесуть в свято пожвавлення та колоритність;
  • на сцені розгортається театральне дійство і кожен глядач стає активним його учасником;
  • супровід камерного оркестру народних інструментів для фольклорного виконання пісень.

 

Також ми проводимо корпоративні вечірки самостійно, використовуючи свій досвід і список артистів, а не  шукаємо перші-ліпші імена в інтернеті. Зазвичай, після написання професійного сценарію, багатьох доробок і узгодження деталей, ми приїжджаємо в день проведення корпоративної вечірки за дві – три години з професійною апаратурою в два кВт. Готуємо приміщення, уточнюємо останні нюанси.

Театр пісні Джерела
Коли починають сходитися гості, їх зустрічають біля дверей красиві дівчата в українському вбранні, і, можливо, яскрава і гостинна кума Солоха або найвідоміший на всю країну ведучий шоу-програм. Гості вже чекають, свято починається, звучать українські пісні, але великі сюрпризи ще попереду. У гримерках готуються артисти, повторюються слова і дороблюються олівцем останні штрихи до портрета — готується до виходу Театр Пісні «Джерела».

 
Вгору