Артисти Театру пісні DZHERELA

Джазова акапела, поєднання мелодій одних творів з текстами інших, оригінальні творчі експерименти – коли співають вони, ніхто навіть не зможе засумувати. А потужний драйв, щирість у спілкуванні із глядачем, професійне багатоголосся підтверджують, що цей гурт є одним з найкращих музичних гуртів України.

Але хто вони – ці талановиті співаки, що заряджають позитивом та незабутніми емоціями, посилають глядачеві сонцесяйні посмішки, щастя і радість?

Директор гурту DZHERELA — Андрій Попруга.
З народною піснею познайомився в юнацтві, коли за пропозицією його матері, пішов подивитись, як співають в народному хорі при будинку культури. Прийшов, подивився та… залишився на три роки солістом цього колективу.
Був солістом-вокалістом Луганської філармонії, київської хорової капели ім. Л. Ревуцького.
Директор Театру Пісні «Джерела».

Композитор. Автор багатьох пісень з репертуару гурту DZHERELA.

Андрей Попруга     Андрей Попруга


Хормейстер, композитор та аранжувальник – Ольга Токар. Закінчила Луганський коледж культури і мистецтв за спеціальністю «хорове диригування», а також Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова.
Маючи надзвичайний тембрально забарвлений голос, може заспівати як лагідну українську пісню, почуту ще в дитинстві від матері, колискову, так і веселу, жартівливу пісню, яка не залишить байдужим жодного слухача.
Вона ніколи не забуває про українські пісні, обряди та традиції свого народу.

Окрім того, Ольга – відома ведуча українських свят. Щира, талановита, енергійна.

Ольга Токарь      Ольга Токарь


Катерина Музіпова – закінчила Національний університет культури і мистецтв по класу народного співу.
Багато хто любить голос Катерини за насичені обертони нижнього вокального діапазону. Зокрема, в творі «Зорепад» теплі, низькі ноти її контральто завжди знаходять емоційні відгуки в серцях слухачів.

Також вона захоплюється танцями, хореографієй.

Катерина неодноразово співала сольно разом з Театром Пісні «Джерела» на музичних фестивалях країни і її спів завжди доводив до слухача кожне слово, відкриваючи всю внутрішню красу пісні.

Катерина Музипова      Катерина Музипова


Юлія Романенко – народилася та зробила перші кроки в м. Запоріжжя. З дитинства була солісткою хорових аматорських гуртів та ансамблів. Також любила танцювати і паралельно з музикою займалася в хореографічних гуртках.
Закінчила школу мистецтв на «відмінно».
Далі продовжувала навчання в Києві. Вивчала народний спів у класі народної артистки Павлюченко П.Г.
Закінчила Київський Національний університет культури та мистецтв. Лауреат конкурсів та фестивалів в 2006-2014 роках.

Юлия Романенко     Юлия Романенко

Український музичний квінтет Театр пісні DZHERELA давно відомий як гурт, який неперевершено професійно виконує українські народні пісні. Найвідоміші твори звучать у нього завжди щиро, цікаво, натхненно. Та багато хто з поціновувачів українського співу знає Театр пісні DZHERELA як виконавців-новаторів, котрі виходять за межі звичних музичних форм.

Театр пісні Джерела в телепроекті Х-фактор

Театр пісні DZHERELA живе на сценах України більше 12-ти років. П`ять талановитих артистів: Андрій Попруга, Ольга Токар, Катерина Музіпова, Юлія Романенко та Анна Хижняк – дарують глядачеві драйвовий настрій та життєдайний запал молодості.

В арсеналі квінтету вже більше сотні музичних творів, декілька комплектів яскравих сценічних костюмів, незліченні поїздки, концерти та фестивалі, кліпи, участь у популярних телепроектах.

Театр пісні Джерела селфі на концерті

Українські пісні у виконанні артистів Театру пісні DZHERELA лунали в багатьох країнах світу, навіть у таких екзотичних, як Єгипет, Ізраїль, Азербайджан! На днях Гімн України, заспіваний ними біля Піраміди Хеопса, зробив реальний вибух у мережі Фейсбук , а участь в телепроекті «Х-Фактор» із дуже несподіваною для «українського народного гурту» піснею, довів, що «Джерела» безумовно вважаються ведучим музичним колективом України, на який рівняються, якого варто наслідувати.

Театр пісні Джерела - концерт в Олешках

І дійсно, пісні з репертуару квінтету давно співають на всіх теренах нашої країни, на сценах багатьох будинків культури. Мабуть тому щодня на електронну адресу надходять листи від музичних гуртів, з проханнями поділитися нотами та аранжуваннями.

Театр пісні Джерела - концерт в Ізраілі

А під час концертів Театру пісні DZHERELA лунають найкращі українські народні пісні, потужний драйв сучасних творів в оригінальних обробках, багато інтерактиву, спілкування з глядачем. Дві години концерту сприймаються як один яскравий, емоційний вибух музики, слова, щирості та емоційного задоволення цим чудовим мистецтвом.

До зустрічі на концертах, друзі!

Вгору