Замовити артистів на свято

Театр Пісні «Джерела» – український музичний колектив, з творчістю якого познайомилися шанувальники української та сучасної пісні.

Зараз у репертуарі ансамблю є основна, дуже цікава концертна програма, яку ми використовуємо у сольних концертах. Для виступу на різноманітних святкових заходах (вечірки, весілля) ми беремо з цієї програми найкращі пісні чи оригінальни номери. Для більш точного уявлення про діапазон та можливості нашої творчості нижче наведені основні творчі пропозиції нашого колективу)).

1. Українські веселі пісні на Вашому святі

українські пісніУкраїнські пісні у професійному, яскравому та оригінальному виконанні – що може бути краще для проведення корпоративних заходів?

Театр Пісні «Джерела» – один із небагатьох українських колективів, які виконують народні українські пісні дуже весело і цікаво.

Репертуар колективу складають саме ті популярні та улюблені пісні, без яких не обходиться жодне святкове дійство.

Детальніше>>>

 

2. Кавер-версії популярних хітів у виконанні Театру Пісні «Джерела»

зарубіжні хітиБагато хто з артистів виконує зарубіжні хіти 80-х та 90-х. Однак Театр Пісні «Джерела» виконує зарубіжні хіти трохи інакше.

Кавер-версії пісень звучать у виконанні красивих народних голосів. Це вже само собою досить красиво і ексклюзивно. Пісні виконуються в приголомшливій манері поєднання оригінальних мелодій і текстів українських пісень.
Естрадні пісні виконуються в ексклюзивних, яскравих, сучасних костюмах.

 Детальніше>>>

 

3. Новорічні пісні для кращої новорічної вечірки

Новорічні пісніНовий рік – це завжди радість і веселощі, а веселощі не бувають без новорічних віншувань, жартів і, звичайно ж, пісень.

Наш колектив має в своєму репертуарі запальні, популярні новорічні пісні, виконуючи які має шалений успіх на вечірках та концертах..
Новорічні костюми представлені в двох варіантах: для виступу на вулиці і легкі та витончені костюми для приміщення. Пісні супроводжуються цікавими постановками та насичені інтерактивом.

Детальніше>>>

 

 

4. Сольний концерт Театру Пісні «Джерела»

сольний концертТеатр Пісні «Джерела» – яскравий український колектив.
Він відомий як в Україні, так і в країнах Європи.

У творчому арсеналі колективу багато цікавих та різноманітних концертних програм, а також динамічних шоу-програм для участі у корпоративних вечірках.

Щоб провести найяскравіше свято або концерт, Ви можете запросити артистів Театру Пісні «Джерела» з яскравими і веселими українськими піснями, а також оригінальними кавер-версіями зарубіжних пісень.

 Детальніше>>>

 

 

5. Свято Івана Купала: найкращі купальські пісні

Одне з колоритних свят в Україні – свято Івана Купала. Є дуже велика кількість красивих пісень, слухаючи які відчуваєш древню атмосферу цього свята.

Наш колектив виконує деякі з таких пісень в своїй, не схожій на інші виконання манері. Нещодавно Театр Пісні «Джерела» брав участь у відомому серіалі «Свати». Пісні, які ми виконали в стрічці, присвячені саме святу Івана Купала..
Купальскькі пісні займають окремий пісенний блок, насичений хореографічними постановками і фольклорними інтонаціями. Ці купальські пісні стали найпопулярними та улюбленими серед українських аматорських гуртів.

 Детальніше>>>


З питань проведення концертів звертайтесь:
Директор колективу Андрій Попруга: +38 (066) 28-32-611

 

Залишити відгук / коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вгору