Композитор та аранжувальник Ольга Токар

Я,  Ольга Токар —  вокальний аранжувальник та композитор. Я працюю над аранжуваннями для різних хорових складів – від тріо до великого хору. Пишу обробки на українські народні пісні, естрадні, сучасні відомі хіти для вокальних гуртів – в стилі акапела і для пісень із супроводом.

Починаючи з 2009 року зробила багато обробок в стилі джаз-акапела. Серед них відомі твори:

 

 

 

Також, я роблю вокальні обробки на замовлення. Якщо вам потрібно зробити аранжування вашої улюбленої пісні, зверайтеся до мене – обробки для гуртів від 3-х до 6-ти голосів, помірне джазове звучання, акапела в стилі гуртів – “Pentatonix”, “Home Free”, “Пікардійська Терція”, “The Real Group”  та інших відомих гуртів. Це – акапелла.

А ще це може бути обробка пісні із супроводом, в такому разі потрібно просто надіслати аудіо пісні, і під фонограму я напишу обробку для багатоголосся)

Мої обробки легко вчаться, я пишу партитури, спираючись на вокальні та професійні можливості колективу. Активно пишу обробки для дитячих ансамблів та хорів.

Я люблю це! Колеги хормейстери – звертайтеся! 

Ольга Токар: моя творча біографія

Народилася 7 січня 1983 року на Луганщині в невеличкому шахтарському селищі Новотошківське. Сестра — Олена Токар.
З дитинства любила музику, багато співала в місцевому клубі у самодіяльності, паралельно навчалася у школі мистецтв по класу домри, улюблені предмети – сольфеджіо і хор.
Закінчила музичну школу “на відмінно”.
З 1998  навчається у Луганському музичному училищі на факультеті хорового диригування у класі викладача Мальцева П.Т.

Під час навчання Ольга їздить з студентським хором «Благовіст» на міжнародні конкурси та фестивалі, співає багато сольних партій. Керівник хору — завідуюча відділом Князева Наталія Олександрівна — і донині є незмінним авторитетом у хоровій справі, прикладом і професіоналом з великої літери.

2003-2008 — роки бакалаврата і магістратури у Національному Педагогічному Університеті імені М.П. Драгоманова. По закінченню Ольга отримала диплом магістра з вокалу, клас доцента Колосової Ельвіри Георгіївни.

В 2012  році брала участь в телевізійному співочому талант-шоу “Голос країни”.

З 2007  по сьогодення — хормейстер та аранжувальник українського гурту Театру пісні «Джерела».

Всі музичні твори з репертуару Театру пісні «Джерела» — з супроводом та в стилі акапела — в аранжуванні Ольги Токар.

Пишіть, будь ласка, на пошту:  soloxa.ua@ukr.net
Вайбер:  066 777-56-45
 

Вгору